Print
Kolejka 1 14-08-2021 15:00 ŁKS III Łódź 2 : 3 GKS Ksawerów
  14-08-2021 15:30 Zawisza Rzgów 1 : 4 LKS Różyca
  14-08-2021 16:00 Iskra Dobroń 1 : 0 AKS SMS Łódź
  14-08-2021 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 1 Victoria Rąbień
  14-08-2021 18:00 UKS SMS Łódź 1 : 3 Włókniarz Pabianice
  15-08-2021 11:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 6 Termy Ner Poddębice
  15-08-2021 15:00 Włókniarz Zgierz 2 : 4 GLKS Sarnów/Dalików
  18-08-2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki 1 : 0 Termy Uniejów

Kolejka 2 20-08-2021 18:30 GKS Ksawerów 6 : 0 UKS SMS Łódź
  20-08-2021 19:00 Termy Uniejów 7 : 5 Iskra Dobroń
  21-08-2021 10:00 AKS SMS Łódź 3 : 1 Zawisza Rzgów
  21-08-2021 15:00 Victoria Rąbień 1 : 5 Termy Ner Poddębice
  21-08-2021 17:00 Górnik Łęczyca 2 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  21-08-2021 17:00 Włókniarz Pabianice 2 : 0 Włókniarz Zgierz
  22-08-2021 12:00 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 3 Sokół II Aleksandrów
  22-08-2021 14:30 LKS Różyca 1 : 5 ŁKS III Łódź

Kolejka 3 27-08-2021 19:00 ŁKS III Łódź 3 : 0 AKS SMS Łódź
  27-08-2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki 5 : 0 Victoria Rąbień
  28-08-2021 15:00 Termy Ner Poddębice 3 : 2 GLKS Sarnów/Dalików
  28-08-2021 15:00 Iskra Dobroń 4 : 0 Górnik Łęczyca
  28-08-2021 15:30 Zawisza Rzgów 1 : 2 Termy Uniejów
  28-08-2021 16:00 Włókniarz Zgierz 0 : 4 GKS Ksawerów
  28-08-2021 17:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 4 Włókniarz Pabianice
  29-08-2021 11:00 UKS SMS Łódź 1 : 3 LKS Różyca

Kolejka 4 03-09-2021 19:00 Termy Uniejów 1 : 1 ŁKS III Łódź
  03-09-2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki 0 : 3 Iskra Dobroń
  04-09-2021 15:00 Victoria Rąbień 6 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  04-09-2021 15:30 GKS Ksawerów 3 : 1 Sokół II Aleksandrów
  04-09-2021 17:00 Włókniarz Pabianice 2 : 3 Termy Ner Poddębice
  04-09-2021 17:25 LKS Różyca 4 : 1 Włókniarz Zgierz
  05-09-2021 16:00 AKS SMS Łódź 0 : 1 UKS SMS Łódź
  05-09-2021 17:00 Górnik Łęczyca 0 : 6 Zawisza Rzgów

Kolejka 6 10-09-2021 18:30 GKS Ksawerów 6 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  10-09-2021 19:00 Termy Uniejów 0 : 0 Włókniarz Zgierz
  10-09-2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki 1 : 3 ŁKS III Łódź
  11-09-2021 15:00 Victoria Rąbień 3 : 4 Włókniarz Pabianice
  11-09-2021 16:00 Iskra Dobroń 2 : 3 Zawisza Rzgów
  11-09-2021 17:00 Górnik Łęczyca 1 : 2 UKS SMS Łódź
  11-09-2021 17:30 LKS Różyca 2 : 1 Termy Ner Poddębice
  13-09-2021 20:15 AKS SMS Łódź 7 : 2 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 7 18-09-2021 15:00 Termy Ner Poddębice 0 : 5 AKS SMS Łódź
  18-09-2021 15:30 Zawisza Rzgów 1 : 2 Victoria Rąbień
  18-09-2021 16:00 GLKS Sarnów/Dalików 1 : 5 LKS Różyca
  18-09-2021 16:30 Włókniarz Pabianice 0 : 0 GKS Ksawerów
  18-09-2021 17:00 Włókniarz Zgierz 1 : 1 Górnik Łęczyca
  18-09-2021 18:30 ŁKS III Łódź 5 : 1 Iskra Dobroń
  19-09-2021 11:00 UKS SMS Łódź 1 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  19-09-2021 11:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 4 Termy Uniejów

Kolejka 5 22-09-2021 16:30 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 6 Włókniarz Pabianice
  22-09-2021 16:30 UKS SMS Łódź 2 : 2 Termy Uniejów
  22-09-2021 16:30 Iskra Dobroń 1 : 4 Victoria Rąbień
  22-09-2021 16:30 Zawisza Rzgów 2 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  22-09-2021 17:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 3 LKS Różyca
  22-09-2021 19:00 ŁKS III Łódź 13 : 0 Górnik Łęczyca
  22-09-2021 19:00 Termy Ner Poddębice 1 : 5 GKS Ksawerów

Kolejka 8 24-09-2021 19:00 AKS SMS Łódź 3 : 1 GLKS Sarnów/Dalików
  24-09-2021 19:00 Termy Uniejów 1 : 4 Termy Ner Poddębice
  25-09-2021 15:00 Victoria Rąbień 5 : 1 GKS Ksawerów
  25-09-2021 15:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 2 Włókniarz Zgierz
  25-09-2021 15:30 Zawisza Rzgów 2 : 0 ŁKS III Łódź
  25-09-2021 15:30 Iskra Dobroń 2 : 0 UKS SMS Łódź
  25-09-2021 16:00 LKS Różyca 1 : 0 Włókniarz Pabianice
  25-09-2021 16:00 Górnik Łęczyca 2 : 2 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 9 02-10-2021 15:00 Włókniarz Zgierz 2 : 4 Iskra Dobroń
  02-10-2021 15:00 ŁKS III Łódź 4 : 2 Victoria Rąbień
  02-10-2021 15:00 GKS Ksawerów 3 : 1 LKS Różyca
  02-10-2021 15:00 Termy Ner Poddębice 5 : 2 Górnik Łęczyca
  02-10-2021 15:00 GLKS Sarnów/Dalików 0 : 2 Termy Uniejów
  03-10-2021 11:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  03-10-2021 15:00 Włókniarz Pabianice 2 : 2 AKS SMS Łódź
  03-10-2021 15:30 UKS SMS Łódź 0 : 0 Zawisza Rzgów

Kolejka 10 08-10-2021 19:00 Termy Uniejów 3 : 3 Włókniarz Pabianice
  08-10-2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 0 Termy Ner Poddębice
  09-10-2021 15:00 Victoria Rąbień 2 : 6 LKS Różyca
  09-10-2021 15:00 Zawisza Rzgów 4 : 1 Włókniarz Zgierz
  09-10-2021 15:00 Iskra Dobroń 5 : 2 Sokół II Aleksandrów
  09-10-2021 15:00 AKS SMS Łódź 5 : 2 GKS Ksawerów
  09-10-2021 16:00 Górnik Łęczyca 0 : 0 GLKS Sarnów/Dalików
  09-10-2021 18:30 ŁKS III Łódź 4 : 0 UKS SMS Łódź

Kolejka 11 16-10-2021 14:00 GLKS Sarnów/Dalików - : - KAS Konstantynów Łódzki
  16-10-2021 15:00 Włókniarz Zgierz - : - ŁKS III Łódź
  16-10-2021 15:00 Termy Ner Poddębice - : - Iskra Dobroń
  16-10-2021 15:00 LKS Różyca - : - AKS SMS Łódź
  16-10-2021 15:00 GKS Ksawerów - : - Termy Uniejów
  16-10-2021 15:00 Włókniarz Pabianice - : - Górnik Łęczyca
  16-10-2021 15:30 Sokół II Aleksandrów - : - Zawisza Rzgów
  17-10-2021 11:00 UKS SMS Łódź - : - Victoria Rąbień

Kolejka 12 22-10-2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Włókniarz Pabianice
  23-10-2021 00:00 Termy Uniejów - : - LKS Różyca
  23-10-2021 00:00 Iskra Dobroń - : - GLKS Sarnów/Dalików
  23-10-2021 00:00 ŁKS III Łódź - : - Sokół II Aleksandrów
  23-10-2021 15:00 Górnik Łęczyca - : - GKS Ksawerów
  23-10-2021 15:00 Victoria Rąbień - : - AKS SMS Łódź
  23-10-2021 15:30 Zawisza Rzgów - : - Termy Ner Poddębice
  24-10-2021 11:00 UKS SMS Łódź - : - Włókniarz Zgierz

Kolejka 5 27-10-2021 18:00 AKS SMS Łódź - : - Włókniarz Zgierz

Kolejka 13 30-10-2021 00:00 Termy Ner Poddębice - : - ŁKS III Łódź
  30-10-2021 00:00 LKS Różyca - : - Górnik Łęczyca
  30-10-2021 00:00 Włókniarz Pabianice - : - Iskra Dobroń
  30-10-2021 00:00 GLKS Sarnów/Dalików - : - Zawisza Rzgów
  30-10-2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - UKS SMS Łódź
  30-10-2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - Termy Uniejów
  30-10-2021 14:00 Włókniarz Zgierz - : - Victoria Rąbień
  30-10-2021 15:00 GKS Ksawerów - : - KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 14 06-11-2021 00:00 ŁKS III Łódź - : - GLKS Sarnów/Dalików
  06-11-2021 00:00 Victoria Rąbień - : - Termy Uniejów
  06-11-2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - LKS Różyca
  06-11-2021 00:00 Iskra Dobroń - : - GKS Ksawerów
  06-11-2021 14:00 Włókniarz Zgierz - : - Sokół II Aleksandrów
  06-11-2021 14:00 Górnik Łęczyca - : - AKS SMS Łódź
  06-11-2021 15:30 Zawisza Rzgów - : - Włókniarz Pabianice
  07-11-2021 15:00 UKS SMS Łódź - : - Termy Ner Poddębice

Kolejka 15 12-11-2021 19:00 Termy Uniejów - : - Górnik Łęczyca
  13-11-2021 00:00 Termy Ner Poddębice - : - Włókniarz Zgierz
  13-11-2021 00:00 LKS Różyca - : - Iskra Dobroń
  13-11-2021 00:00 GLKS Sarnów/Dalików - : - UKS SMS Łódź
  13-11-2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - KAS Konstantynów Łódzki
  13-11-2021 00:00 Włókniarz Pabianice - : - ŁKS III Łódź
  13-11-2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Victoria Rąbień
  13-11-2021 00:00 GKS Ksawerów - : - Zawisza Rzgów