Kolejka 1 |
28-08-2021 13:00 |
Włókniarz Pabianice |
8 : 2 |
GLKS Dłutów |
|
29-08-2021 17:00 |
LZS Justynów |
1 : 7 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
|
29-08-2021 18:00 |
SAP II Andrespolia |
1 : 2 |
Boruta Zgierz |
|
Kolejka 2 |
04-09-2021 09:00 |
Zawisza Rzgów |
1 : 6 |
FA Łódź Południe |
|
04-09-2021 11:00 |
KKS Koluszki |
3 : 0 |
SAP II Andrespolia |
|
04-09-2021 12:00 |
GLKS Dłutów |
7 : 0 |
LZS Justynów |
|
05-09-2021 11:00 |
SP Widzew |
0 : 10 |
Boruta Zgierz |
|
Kolejka 3 |
12-09-2021 10:00 |
Boruta Zgierz |
6 : 1 |
KKS Koluszki |
|
12-09-2021 12:00 |
Włókniarz Pabianice |
9 : 3 |
Zawisza Rzgów |
|
12-09-2021 13:00 |
SAP II Andrespolia |
1 : 5 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
|
14-09-2021 14:00 |
FA Łódź Południe |
3 : 0 |
SP Widzew |
|
Kolejka 4 |
18-09-2021 12:15 |
FA Łódź Południe |
0 : 3 |
Włókniarz Pabianice |
|
18-09-2021 13:00 |
GLKS Dłutów |
3 : 5 |
SAP II Andrespolia |
|
19-09-2021 09:00 |
Zawisza Rzgów |
2 : 1 |
LZS Justynów |
|
19-09-2021 15:00 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
4 : 1 |
Boruta Zgierz |
|
Kolejka 5 |
25-09-2021 10:00 |
KKS Koluszki |
0 : 3 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
|
25-09-2021 10:00 |
Boruta Zgierz |
10 : 0 |
GLKS Dłutów |
|
26-09-2021 12:00 |
LZS Justynów |
1 : 6 |
FA Łódź Południe |
|
26-09-2021 14:00 |
Włókniarz Pabianice |
5 : 0 |
SP Widzew |
|
Kolejka 6 |
02-10-2021 12:30 |
GLKS Dłutów |
2 : 5 |
KKS Koluszki |
|
03-10-2021 10:00 |
SP Widzew |
0 : 7 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
|
03-10-2021 10:00 |
Zawisza Rzgów |
3 : 2 |
SAP II Andrespolia |
|
03-10-2021 12:00 |
Włókniarz Pabianice |
10 : 0 |
LZS Justynów |
|
Kolejka 7 |
09-10-2021 10:00 |
Boruta Zgierz |
10 : 0 |
Zawisza Rzgów |
|
09-10-2021 12:15 |
LZS Justynów |
1 : 5 |
SP Widzew |
|
09-10-2021 13:00 |
SAP II Andrespolia |
1 : 8 |
FA Łódź Południe |
|
09-10-2021 14:00 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
14 : 1 |
GLKS Dłutów |
|
Kolejka 8 |
16-10-2021 12:00 |
Zawisza Rzgów |
2 : 3 |
KKS Koluszki |
|
16-10-2021 12:15 |
FA Łódź Południe |
0 : 8 |
Boruta Zgierz |
|
16-10-2021 12:30 |
Włókniarz Pabianice |
7 : 2 |
SAP II Andrespolia |
|
17-10-2021 12:00 |
SP Widzew |
2 : 2 |
GLKS Dłutów |
|
Kolejka 9 |
23-10-2021 10:30 |
KKS Koluszki |
0 : 3 |
FA Łódź Południe |
|
24-10-2021 10:00 |
SAP II Andrespolia |
1 : 3 |
LZS Justynów |
|
24-10-2021 14:00 |
Boruta Zgierz |
1 : 2 |
Włókniarz Pabianice |
|
24-10-2021 15:00 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
11 : 2 |
Zawisza Rzgów |
|
Kolejka 10 |
30-10-2021 10:00 |
FA Łódź Południe |
1 : 4 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
|
30-10-2021 10:00 |
Zawisza Rzgów |
4 : 2 |
GLKS Dłutów |
|
30-10-2021 10:00 |
LZS Justynów |
0 : 6 |
Boruta Zgierz |
|
30-10-2021 12:00 |
Włókniarz Pabianice |
1 : 2 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 11 |
06-11-2021 09:00 |
KKS Koluszki |
4 : 0 |
LZS Justynów |
|
06-11-2021 10:00 |
GLKS Dłutów |
2 : 7 |
FA Łódź Południe |
|
07-11-2021 10:00 |
SAP II Andrespolia |
5 : 3 |
SP Widzew |
|
07-11-2021 13:00 |
Łódzka Akademia Futbolu II |
1 : 1 |
Włókniarz Pabianice |
|
Kolejka 4 |
11-11-2021 10:00 |
SP Widzew |
1 : 4 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 1 |
13-11-2021 12:00 |
Zawisza Rzgów |
2 : 0 |
SP Widzew |